OKM Emirates
Flash İlaçlama
OKM Emirates

downloads downloads downloads downloads downloads
Pire İlaçlama

Pireden kurtulmanın yolları

pireden kurtulmanın yolları

  Pire yaşayan bir evde, onlarca canlı pire yumurtası yaşamaktadır. Eğer evde kedi, köpek gibi evcil hayvan besleniyorsa pire olma ihtimali çok yüksektir. Bunun yanı sıra özellikle sıcak havalarda pire her alanda görüldüğü gibi bu haşereler çok hızlı şekilde üremektedir. Bu nedenle pireler, kapalı alanlara ya da evcil hayvanlara farklı şekillerde bulaşabilmektedir. Hijyen gibi koşullara bağlı olmaksızın her alanda görülebilen ve çoğalabilen bu canlıları yok etmek için profesyonel ilaçlama yöntemleri ile uygulama yapılmalıdır.

   

   
  • Pireden kurtulmak için evinize pire ilaçlaması yaptırmalısınız. Pire ilaçlama ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel ilaçlama şirketleri yaptırılmalıdır.
  • Ev içinde yaşayan evcil hayvanlarınız, veteriner kontrolünden sık sık geçirilmeli varsa pire tedavileri yaptırılmalıdır.
  • Pirelerden kurtulmak için temizlik yapmak hiçbir şekilde yeterli olmayacaktır. Etkili ilaçların kullanımı, pire ile mücadele açısından büyük önem taşımaktadır.
  • Özellikle sıcak havalarda ayda ortalama 100 yumurta bırakan bu haşereler ile mücadele için Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlama şirketleri tarafında hizmet almak şarttır.

   

      
OKM Emirates
sitemap

Haberler Haberler